ZAJĘCIA STAŁE

Zajęcia stałe – plan ważny od 01.06.2020r.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną prosimy o telefoniczne  zapisy na zajęcia, pod numerami tel. 914188628 lub 533979917 w godzinach  od 10:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku.

Każdemu z uczestników zajęć zostanie zmierzona temperatura ciala i będzie miał obowiązek dezynfekcji rąk. Każdy z uczestników zajęć otrzyma własny zestaw narzędzi do pracy i będzie musiał zająć wyznaczone zgodnie z reżimem sanitarnym  miejsce na sali. Miejsce pracy i narzędzia po każdorazowym zakończeniu pracy będą dezynfekowane przez pracowników GOK. Pracownicy Gok będą zab ezpieczeni podczas zajęć maseczkami oraz jednorazowymi rękawiczkami. Środki do dezynfekcji rąk oraz wszystkich powierzchni zabezpiecza ośrodek. 

Uwaga: Podwyższona temperatura ciała  oraz niestosowanie się do  zaleceń  będzie skutkowało nakazem opuszczenia zajęć . 

Poniedziałek –                           zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku szkolnym:

   I grupa ( do 6 osób)  godz. 16:00 – 16:30,

   II grupa (do 6 osób) godz. 16:45- 17:15;

Wtorek –                                                   zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży:

    I grupa ( do 6 osób)  godz. 16:00 – 16:30,

   II grupa (do 6 osób) godz. 16:45- 17:15;

Środa-                                     zajęcia gry na instrumencie z instruktorka Anną:

      Zajęcia indywidualne : 15:00 – 15:30,

                                               15:45 – 16:15,

                                                16:30 – 17:00;

   - zajęcia  on -line nauki gry na instrumentach

z instruktorem Dobromirem zgodnie z dotychczasowym rozkładem zajęć.

Uwaga: zajęcia on – line odbywać się będą do końca czerwca.

 Czwartek –                                     zajęcia rękodzielnicze dla dzieci i młodzieży:

     I grupa ( do 6 osób)  godz. 16:00 – 16:30,

      II grupa (do 6 osób) godz. 16:45- 17:15;

Piątek-

Próby członków Zespołu Stepniczanie – godz. 15:00

Próby Teatru w Krzywym Zwierciadle – godz. 15:00 ( informacji szczegółowych udziela grupie instruktor/reżyser Michał);

Próby grupy SmokiwZalewie – (informacji szczegółowych udziela grupie instruktor Kamil).

Plan ważny do odwołania.


 

PONIEDZIAŁEK ZAJĘCIA /miejsce INSTRUKTOR

17:00 - 18:30 Zajęcia kulinarne Anna Kaliska
12:00 - 19:00 Gry i  zabawy w sali komouterowj  
 

 

 

 
WTOREK ZAJĘCIA INSTRUKTOR

15:00  - 20:00 Nauka gry na pianinie i gitarze-Racimierz Dobromir Strzelczyk
16:00 - 17:00

Zajęcia relaksacyjne

(z elementami jogi)

Emilia Stępień
17:00-18:00

Zajęcia rękodzielnicze i plastyczne

Małgorzata Nicpoń - Mutkowska/ Oliwia Petrów/Emilia Stępień/Anna Kaliska/ Mirosława Nowak
17:30 Zajęcia Zumba (I grupa) Fitstation Goleniów ( odpłatne)
18:50 Zajęcia Zumba (II grupa) Fitstation Goleniów (odpłatnie)
12:00-19:45 Gry i zabawy w sali komputerowej  
     
     
     
 
ŚRODA ZAJĘCIA INSTRUKTOR

17:00-18:00 Zajęcia plastyczne i rękodzielnicze Małgorzata Nicpoń- Mutkowska/ Oliwia Petrów/Anna Kaliska/Emilia Stępień
17.00 - 18:00  Zajęcia fitness Małgorzata Nicpoń Mutkowska/Oliwia Petrów/ Emilia Stępień
15:00 - 20:00 Nauka gry na instrumentach muzycznych Dobromir Strzelczyk
12:00 - 19:45 Gry i zabawy w sali komputerowej  
     
     
 
CZWARTEK ZAJĘCIA INSTRUKTOR

16:30 - 18:00

"Spotkania Równych  Babek"

(seanse filmowe, dyskusje tematyczne, zajęcia rękodzielnicze)

Nowak Mirosława
17:00-18:00 Zajęcia plastyczne i rękodzielnicze Małgorzata Nicpoń - Mutkowska/ Oliwia Petrów/Emilia Stępień
     
12:00-19:45 Gry i zabawy w sali komputerowej  
     

 
PIĄTEK ZAJĘCIA INSTRUKTOR

15:00-17:00 Warsztaty teatralne - gr. dziecieca Michał Krzywaźnia
17:00-20:00 Warsztaty teatralne - gr. młodzieżowa Michał Krzywaźnia
14:00-16:00 Stepniczanie / harcówka Ryszard Zagórski
18:00-20:00 Spotkania drużyny Feblik  
16:45-17:30 Zajęcia wokalne gr. I Magdalena Gajewska
17.45 - 18.30 Zajęcia wokalne gr II Magdalena Gajewska
Sobota    

Warsztaty teatralne - gr. młodsza              Michał Krzywaźnia

Zajęcia grupy cyrkowej (zgodnie z harmonogramem) od 10:00 - 13:00

Zajęcia grupy "Stepnickie Ognie" (zgodnie z harmonogramem) od 15:00 - 18:00