ZAJĘCIA STAŁE

Harmonogram wazny od 1 października 2018 r.

 

PONIEDZIAŁEK ZAJĘCIA /miejsce INSTRUKTOR

16:30 - 18:00 Zajęcia kulinarne Anna Kaliska
12:00 - 19:00 Gry i  zabawy w sali komouterowj  
12:00-19:45

Bilard, gry planszowe

 

 
WTOREK ZAJĘCIA INSTRUKTOR

15:00  - 20:00 Nauka gry na pianinie i gitarze-Racimierz Dobromir Strzelczyk
17:00 - 18:00 Zajęcia relaksacyjne (z elementami jogi) Emilia Stępień
17:00-18:00

Zajęcia rękodzielnicze i plastyczne

Małgorzata Nicpoń - Mutkowska/ Oliwia Petrów/Emilia Stępień/Anna Kaliska
19:00- 20:00 Zajęcia Zumba Fitstation Goleniów ( odpłatne)
12:00-19:45 Gry i zabawy w sali komputerowej  
12:00 - 19:45 Bilard i gry planszowe  
     
     
 
ŚRODA ZAJĘCIA INSTRUKTOR

17:00-18:00 Zajęcia plastyczne i rękodzielnicze Małgorzata Nicpoń- Mutkowska/ Oliwia Petrów/Anna Kaliska/Emilia Stępień
17.00 - 18:00  Zajęcia fitness Małgorzata Nicpoń Mutkowska/Oliwia Petrów/ Emilia Stępień
15:00 - 20:00 Nauka gry na instrumentach muzycznych Dobromir Strzelczyk
12:00 - 19:45 Gry i zabawy w sali komputerowej  
12:00- 19:45 Bilard i gry planszowe  
     
 
CZWARTEK ZAJĘCIA INSTRUKTOR

16:30 - 18:00

"Spotkania Równych  Babek"

(seanse filmowe, dyskusje tematyczne, zajęcia rękodzielnicze)

Nowak Mirosława
17:00-18:00 Zajęcia plastyczne i rękodzielnicze Małgorzata Nicpoń - Mutkowska/ Oliwia Petrów
     
12:00-19:45 Gry i zabawy w sali komputerowej  
12:00-19:45 Bilard, gry planszowe  

 
PIĄTEK ZAJĘCIA INSTRUKTOR

15:00-17:00 Warsztaty teatralne - gr. dziecieca Michał Krzywaźnia
17:00-20:00 Warsztaty teatralne - gr. młodzieżowa Michał Krzywaźnia
14:00-16:00 Stepniczanie / harcówka Ryszard Zagórski
18:00-20:00 Spotkania drużyny Feblik  
16:45-17:30 Zajęcia wokalne gr. I Magdalena Gajewska
17.45 - 18.30 Zajęcia wokalne gr II Magdalena Gajewska
Sobota    

Warsztaty teatralne - gr. młodsza              Michał Krzywaźnia

Zajęcia grupy cyrkowej (zgodnie z harmonogramem) od 10:00 - 13:00

Zajęcia grupy "Stepnickie Ognie" (zgodnie z harmonogramem) od 15:00 - 18:00